FA Premier League Football Manager 2002

İlk önce BAŞLAT/PROGRAMLAR/EA SPORTS/FA MANAGER 2002/GAME BASED EDİTÖR’e girin. Ekrana bir pencere açılacak. Oradan EDIT TEAMS/PLAYERS’ı seçin. Sol taraftan TURKEY’i seçin. Turkiye ligindeki takımları göreceksiniz. Oradan bir takım seçin ve oyuncularını BELGİUM’dan bir takımın oyuncularıyla yer değiştirin (Bunu yapmak için de; her futbolcuyu Belçika’daki seçtiginiz takıma transfer edeceksiniz. Ordakileri de Turkiye ligindeki seçtiğiniz takıma transfer edin).

Türkiye ligini 15 takımlı yapmışlar. Bu nedenle Belçika’da 3 takım fazla kalıyor. Bu 3 takıma da ister arkadaşlarından oluşturduğunuz bir takım yapın ya da uğraşmak istemezseniz bırakın öyle kalsın. Türkiye’deki takımları Belçika’ya gönderdikten sonra takımların ismini degiştirin. Bütün bunları yaptıktan sonra sıra oyuncularda.

Oyuncuların ismini 2 kere tıkladığınızda Oyuncunun İstatistikleri ekrana geliyor. Burdan “Details”e bastığınızda futbolcunun Pas gücünü/Şut gücünü/Kafa atmasını vb. yükseltebilirsiniz. Ama futbolcuların istatistiklerinde “EA Status” yazan yerde “EU” boşluğunu doldurmayı unutmayın. Yoksa oyuncular yabancı olurlar. Son olarak da EDİT TEAM’de Yukardan “players”i seçtikten sonra Sağdan 3’üncü yani; “ADD” yazan yerden yeni bir futbolcu (ya da kendinizi)oluşturabilirsiniz. İyi maçlar….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s