The Da Vinci Code

Tanıtımı : Oyunun konusu şöyle gelişmektedir: Simge bilimci Profesör Robert Langdon, bir konferans için Paris’e gelir. Aynı günlerde daha önceden telefonla görüştüğü Louvre Müzesi müdürü, bir cinayete kurban gider. Profesör Robert Langdon, olayla bir ilgisi olabileceğinden dolayı, Müfettiş Fache tarafından olay mahalline çağrılır.

Ancak yine bir simge bilimci ve Paris polisine mensup olan Sophie Neveu, Robert’a bir komplo içinde bulunduğunu söyler. Fache katilin Robert Langdon olduğuna çoktan kanaat getirmiştir. Şimdi Robert Langdon kendisini temize çıkarmak ve Sophie Neveu ise ölen büyükbabasının katilini bulmak için hem polisten kaçacaklar hem de içinde bulunduklarını bilmedikleri bu büyük gizi çözmeye çalışacaklar.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce The Da Vinci Code oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı The Davinci Code oyununu kurduğunuz dizin altındaki engine/gameinfo/strings klasörüne kurmalısınız.

          Not: Her ihtimale karşı strings klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

 tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s