Spider-Man 2

Tanıtımı : Spider-Man 2�nin konusunu ana hatları ile şöyle; sıradan bir Manhattan öğleninde hızla ilerleyen bir minibüs belirir. İçinden çıkan birkaç suçlu Örümcek Adam tarafından pataklanırken, minibüs asıl planını uygular ve dünyanın en azılı suçlularının bulduğu �Manhattan Hapishanesi�nin güvenliğini çökertir. Akabinde tüm şehir suçlularla dolar. Polisler her zaman olduğu gibi çaresizdir. Fakat olaya el atmak için Örümcek Adam çoktan gönüllü olmuştur bile.Serinin bu ikinci oyununda Örümcek Adam hikayelerinin en ünlü suçluları ile karşı karşıya geliyorsunuz. Oyunda öncelikle Dr. Octopus (Dr. Ahtapot) komutası altında olan ve onun asıl planını yapması için gerekli olan zamanı kazanabilmesi adına, Örümcek Adam�ı oyalamak için görevlendirilen; Mysterio (Mistik), Puma, Rhino (Gergedan) ile kozlarınızı paylaşacaksınız. Her bölümün sonunda boss olarak karşılaşacağınız bu karakterler oyunda sizi zorlayacak nadir yaratıklardır.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Spider-Man 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Spiderman 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Activision\Spider-Man 2 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Activision\Spider-Man 2\System klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

 tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s