Medal of Honor Airborne 1.0

Tanıtımı : Medal of Honor Airborne oyununda daha yeni kurulmuş hava takviyesi birliği olan Airborne’da bulunan bir er olan Boyd Travers’i canlandırıyorsunuz. Crete’e ve Belçika’ya yapılan Nazi saldırılarından sonra, Amerikan subayları savaş alanına dikey iniş yapabilen bir birlik ihtiyacı duyuyorlar, bunun amacı daha az kayıp vererek kuvvetlerini savaşın tam orta yerine yerleştirebilmek. Bu amaç uğruna Amerika’dan ve İngiltere’den gönüllüler toplanıp yetiştiriliyor. Genel olarak, Airborne birliklerine iki dil bilen ve kendi başının çaresine bakabilecek kişileri seçiliyor çünkü daha sonraları bu erler düşman sınırlarının gerisinde komuta edilemeyecekleri noktalara bırakılıyorlar. Travers’de bu kural için bir istisna teşkil etmiyor. Almanca’sı çok iyi, ve neredeyse başkaldırı derecelerine varan başının “çaresine bakma” özelliğine sahip.

Travers’in diyeceği gibi, o, “acayiplikler peşindedir” yani bu onun gösterişli bir iş yaparken bir yere çarpıp yanarak ölmeyi, alışılmış bir şeyi başararak zafer kazanmaya yeğler. The Airborne bölüğü onun için biçilmiş kaftandır. Travers 82’inci Airborne mangası ile uçuyor, fakat sonradan Almanya’nın işgali amaçlı Varsity Operasyonu’na katılmak için 17’inci mangaya transfer oluyor.

Travers’ in savaşı onu Airborne bölüğünün en zorlu görevlerine sürüklüyor; hikayesi Airborne’unki gibi başlıyor ve bitiyor , bu da onun zamanın Amerika’sının askeri güçlerinin bugünkü tanımını yapmasını sağlıyor.Üreticinin Açıklaması:

Arkadaşlar bu tür oyunları yeni oynarken Türkçe oynamanın tadını elbette hepimiz biliriz. Bana İngilizce oynamak nasip olduysada sizler icin bu durumu değiştirmekten mutluluk duyuyorum. Bizlere bu imkanı kolaylaştırmak için oyunun dil dosyalarını açık kaynak kodlu olarak bırakan EA Games’e teşekkürü bir borç biliyorum. Umuyorum ki oyunların ülkemizde fiyatları normale iner ve tüm arkadaşlarımız yasal yollardan oyunlarını alır ve büyük keyf duyarak oynar.

Oyunun Single ve Multi-Playerlik bölümlerinin neredeyse tamamını Türkçeleştirdim. Ancak gözüm kesmediği için videoların altyazılarını düzenlemeyi sonraya bıraktım. Şimdilik tüm menüler ve görevler Türkçe. Umarım hatalarımı bildirmek için bana ulaşmak istediğinizde yapıcı bir üslup kullanırsınız. Bu yama ile Medal of Honor Airborne oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

 tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s