Battlefield 2142 yAmasi

Tanıtımı : Yıl 2142, buzul çağının şafağı dünyayı paniğe sürükler. Buzlarla kaplı olmayan alanlar dünya nüfüsunun çok ufak bir kısmını beslemeye yetmektedir. Hesap basit ve acımasızdır; bazıları yaşayacak, çoğunluk ölecek. Savaşın adı Battlefield 2142. Battlefield 2142‘de oyuncular iki farklı süper orduyu yönetmeyi seçebiliyorlar, Avrupa Birliği ya da Pan Asya Koalisyonu.

Oyuncuların kullanabildiği son teknoloji silah deposunda gizlenebilen araçlar, güçlü tüfekler ve çeşitli kullanılabilir araçlar mevcut. Karada ve havada tüm bu silahların yanında elektromanyetik etkisizleştirici gibi elektrikli tüm araçları durdurabilen anti silahlar mevcut.

Oyunun başlıca Özellikleri:

  • 64 Online oyuncu � Battlefield’in efsanevi çok oyunculu modu Battlefield 2142‘de 64 oyuncuya kadar destekleniyor.
  • Gerçek zamanlı savaş � Kazandıkça rütbenizin yükselmesinin yaninda yeni silah ve ekipmanlar kazanabiliyorsunuz.
  • Farklı yetenekler � Oyuncular yeteneklerine göre farklı sınıflardan çeşitli özellikleri birleştirerek kendi oyun stillerini oluşturabiliyorlar.
  • Öldürücü Araçlar – APC’lerden uçaklara, motosikletten tanka kadar son teknoloji araçları kullanabiliyorsunuz.
  • Son Teknoloji Silahlar – Elektromanyetik bombalar, uçak ve tank savarlar, akıllı mayınlar, gizleyici araçlar ve daha bir çok silah savaş alanını sonsuza dek değiştiriyor.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce  Battlefield 2142 oyunun tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Battlefield 2142 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\mods\bf2142\Localization\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\mods\bf2142\Localization\strings.csv dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s